Kurumsal Çözümlerimiz

Hediyelerinizi özel ve özgün olarak hazırlarız. Farklılıkyaratır, ayrıcalık kazandırır. Gelenekle geleceği uyum içinde birleştirir. İçeriği zengin kişiye özel ürünler sunarız.

Hediyelerinizin kurumlara değil kişilere gittiğini ve belki de yıllarca saklayabilecekleri bir hediye olacağını göz önünde bulundurarak ve böyle olmasını dileyerek hediye seçilmesini , verilen hediyelerin tamamen kişiselleştirilmesi gerektiğini düşünüyoruz ve bu hizmetleri de tamamen kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Kuruluş yıl dönümü, ürün lansmanı, konferanslar, açılışlar, yılbaşı, bayi toplantıları, basın toplantıları, İK projeleri, bayramlar gibi özel günlerde kimi zaman kendi çalışanlarınıza, kimi zaman ortaklarınıza, müşterilerinize, ilgili kişilere ya da tedarikçilerinize hediye gönderimlerinde farklı, kalıcı , şık ve kişiye özel ürünleri ile çok sayıda ayrıcalıklı seçenekler sunmaktayız.

Kurumsal hediye seçimi firmaların prestijini ve kimliğini önemli ölçüde yansıttığından dolayı, hediyenin içeriğinden sunumuna kadar profesyonel yaklaşımların önemine inanıyoruz. Birbirinden şık yüzlerce farklı tasarım ve sürekli yenilenen ürün koleksiyonu ile Türkiye’nin öncü ve ulusal markalarına hizmet vermekteyiz, getirmiş olduğu farklı yaklaşımlarla karşılıklı bilgi alışverişi, tasarım fikirleri ve hizmet anlayışı sayesinde, kurumsal hediye arayışına kişiye özel çözümler üretmekteyiz.

Hediyelerinizin marka bilinirliliğini ve akılda kalıcılığını arttırmak için kişiye özel hediye konseptinde olması artık bir zorunluluktur.

Hediye kutularının üzerine laser markalama veya serigrafi uygulamasıyla logo ve kişi ismi yazma, hediye paketinin tasarımı ve adres portföyünüze kargo ile hediye gönderimi hizmeti de vermekteyiz.

Somut hediye mantığından sıyrılarak kişiye özel bazlı hediyeler ile hediye göndereceğiniz kişileri mutlu etmenin kapılarını ardına kadar açıyoruz.

Dilerseniz konuklarınızı/çalışanlarınızı ağırladığınız mekandastand açarak ürün ve hizmetlerimizi aktif olarak sizler adına oluşturabilir veya daha farklı çözümler de sunabiliriz.

Arzu ederseniz sizi işyerinizde ziyaret ederek,ürün ve hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgilerlendirebiliriz.

Birlikte çalışabilmek dileğiyle…

Saygılarımızla,
Gömlekevi