Hakkımızda

Gömlekevi ile HAYALİNİZDEKİ GÖMLEĞİ YARATIN !

Moda her geçen gün kendini yenilerken , binlerce marka size kendini beğendirmeye çalışırken,çılgın,klasik ya da nostaljik akımlar her sezon başka bir kimlikle hayatınıza girerken,siz hala kendinize uygun modeller bulamıyor olabilirsiniz. Çünkü siz özelsiniz , farklısınız öyle hissediyorsunuz…Her şeyi beğenmiyor olmanız çok doğal , kendinize özel, hayalinizdeki gömleği arıyorsunuz , hatta onu kesiyor biçiyor, zevkinize uygun hayalinizde siz dikiyorsunuz, “ Ben olsam şuraya bir cep dikerdim , şu manşetler keşke modelde olsa “ demiyor musunuz ?

Artık hayalinizdeki gömleği tasarlamak ve ona sahip olmak çok kolay !
Gömlekevi ; size özel tamamen sizin tasarımınız gömlekleri size sunuyor!

İşte size sihirli bir adres ; www.royalbreed.com.tr

Bu adresle hayalinizdeki gömleği yaratmak sadece 15 dakika !

Artık tasarıma geçebilirsiniz . Gömleğinizin kumaşını seçmekle işe başlıyorsunuz, tüm kumaşlar %100 pamuk olduğu için içiniz daha da rahatlıyor.

Beden ölçünüzü nasıl alacağınız konusunda da link yardım ediyor, İşte hayalinizdeki modelinizi yaratmaya başladınız bile …

Ondört çeşit yaka ,altı çeşit cep (tek yada çift cepli ), beş çeşit ön patlar, beş çeşit etek, on çeşit manşet ve dört çeşit sırt modelinden beğendiklerinizi seçiyorsunuz.

Aslında gömleğinizin yaka içine, cep üstüne veya manşete bir de yazı ilave etseydiniz ne güzel olurdu. Yüreğinizden geldiği gibi ne yazdırmak istiyorsanız hangi renkte ve nereye yazılmasını karar verdikten sonra ; İşte ; sahip olmak istediğiniz ve hayalinizde tasarladığınız gömleğiniz hazır !

Son aşama kendinizi daha da özel hissetmenizi sağlıyor… Gömleğinizin size gelmek için yolcuğa çıkmadan önceki paketlenme aşaması ve özel ahşap kutusu ile buluşması ile sona eriyor. Kutunuza ne yazılsın ve ne renk kurdele ile bağlansın ? Yaratıcılığınızın ve hayal ettiklerinizin size bu kadar özel bir sunumla gelecek olması sizi heyecanlandırdı değil mi ?

Evet ; gömleğiniz üç gün içinde size teslim edilmek üzere hazır !

Gömlekevi ; aksesuar konusunda da sizi yalnız bırakmıyor!

925 ayar gümüş kol düğmeleri ile size özel harflerle gömleğinizi süslemenizi de sağlıyor.

Gömlekevi ; sizinle başlayan bu özel beraberlikte her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Kilo aldınız ya da kilo verdiniz , sizin yeni ölçülerinize göre ayarlıyor , yıpranan gömleğinizi çok seviyorsunuz , Gömlekevi sizin için yeniliyor.

Hayal edin ve tasarlayın !

Gömlekevi hayal ettiğiniz gömleğe sahip olmanız için sizi bekliyor….