Basın Bülteni

Vahe Kılıçarslan, Kansersiz Yaşam için Objektif Karşısına Geçti

Ekranların sevilen ismi Vahe Kılıçarslan, birbirinden şık gömlekler ile objektif karşısına geçti. Yardımseverliği ile tanınan ünlü televizyoncu, Kansersiz Yaşam Derneği için hazırlanan gömlek koleksiyonunun fotoğraf çekiminde yer aldı. Babalar Günü’nü de kapsayan Haziran ayı sonuna kadar satın alınan gömleklerin tüm geliri kanserli hastalara ulaşacak.

Kansersiz Yaşam Derneği’nin İstanbul Valiliği’nin özel izniyle gerçekleştirdiği “Birlikte İyileşelim” kampanyası, pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşayan kanser hastası çocuklar ve aileleri için önemli bir desteğe dönüşüyor.

Kişiye özel gömlek markası RoyalBreed, “Birlikte İyileşelim” kampanyasına internet satışlarının tüm gelirini bağışlayarak destek veriyor. Kampanyaya özel olarak birbirinden şık gömleklerden oluşan 11 parçalık bir koleksiyon hazırlandı. Bu özel seri mavi, yeşil, lacivert renklerde klasik modellerin yanı sıra flamingo ve balıkların süslediği sıra dışı desenleri ile Babalar Günü hediyesi arayanlar ve yaz için gömlek seçmek isteyenlerin beğenisini toplayacak.

Koleksiyonun fotoğraf çekimi, yıllardır ekranlarda birçok aileye yardım eli uzatan ünlü manken Vahe Kılıçarslan’ın katılımı ile gerçekleştirildi. Tarihi Yarımada’nın seçkin adresi 1890 Suites Hotel’de yapılan fotoğraf çekiminde, etkileyici kareler ortaya çıktı. Sevilen televizyoncu Vahe Kılıçaraslan organizasyon sırasında “Çok önemli bir çekim gerçekleştireceğiz. Kansersiz Yaşam Derneği için fotoğraflar hazırlayacağız. Royal Breed markasının Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bey, bütün gömleklerin gelirinin Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanmasına vesile oluyor. Murat Bey’den böyle bir teklif gelince, biz de elimizden geleni yapmak istedik. Kampanyaya herkesin desteğini bekliyoruz” dedi.

Haziran ayı içinde yer alan Babalar Günü, kanserli hastalar ve ailelerine güç vermek isteyenler için güzel bir fırsat! Gömleklerin fiyatı, Dernek tarafından bir ailenin aylık gideri düşünülerek, en az 500 TL olarak belirlendi. İsteyenler daha yüksek tutarlarda bağış yaparak Kansersiz Yaşam Derneği vasıtasıyla ailelere destek verebilir.

Siz de Söktaş imzalı kumaşlardan, kişiye özel olarak tasarlanıp üretilecek gömleklerden birini satın alarak, Kansersiz Yaşam Derneği’nin yardım kampanyasına iyiliğinizi katabilirsiniz. Ay sonuna kadar devam edecek olan kampanya için detaylı bilgi,www.royalbreed.com.tr adresinde…

Kansersiz Yaşam Derneği’nin yardım iznine bağlı hesap numarası:
Hesap Adı: Kansersiz Yaşam Derneği
Yapı Kredi Bankası
Şube Kodu: 231 (Perşembe Pazarı Şubesi)
Hesap No: 59761530
Iban: TR580006701000000059761530