Bağış Hakkında

Mayıs Ayında Her Gömlek
Kanserli Hastalara Destek
Royal Breed, içinden geçmekte olduğumuz küresel salgın günlerinde Kansersiz Yaşam Derneği ile el ele verdi. Mayıs ayı boyunca sitemizden alacağınız her gömlek kanserli hastalara ve ailelerine umut olacak. Royal Breed’in kişiye özel hazırlanan gömlekleri ile Kansersiz Yaşam Derneği’nin “Birlikte İyileşelim” kampanyasına destek sunabilir; kendinize hayalinizdeki şık gömleği tasarlayabilir ya da sevdiklerinize bir armağan verebilirsiniz. Üç Adımda Birlikte İyileşelim

1- Kansersiz Yaşam Derneği’nin aşağıda göreceğiniz Valiliğin yardım iznine bağlı olan hesap numarasına her bir gömlek için 500 TL göndererek siz de kampanyaya katılın.
Hesap Adı: Kansersiz Yaşam Derneği
Yapı Kredi Bankası
Şube Kodu: 231 (Perşembe Pazarı Şubesi)
Hesap No: 59761530
Iban: TR580006701000000059761530

Online Bağış İçin Tıklayın!


2- Ödeme bilginiz geldikten sonra www.royalbreed.com.tr adresindeki Gömleğini Tasarla adımı üzerinden birkaç dakikada gömleğinizi tasarlayabilir ya da ölçü ve gerekli bilgileri paylaşmak için 0532 392 06 64 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

3- Gömleğiniz üç gün içerisinde, sizin renk ve tasarım seçimlerinizle, tam bedeninize uygun olarak dikilir ve şık ahşap kutusunda, hediye edilen maske ile birlikte, verilen adrese gönderilir.Sağlıklı günlerde giyin!

Daha çok kanserli hastaya ulaşabilmesi için yardım kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmanız bizleri mutlu edecektir. Tüm geliri Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlanan bu kampanya 31 Mayıs Pazar gününe dek geçerli olacaktır.

Desteğiniz için teşekkürler!

Soru ve önerileriniz için Gsm : 0532 392 06 64 nolu numaradan ya da info@royalbreed.com.tr den bize ulaşabilirsiniz.

İletişim adresi : Merter Meridyen İş Merkezi Eski çırpıcı yolu sokak No : 1 Kat:6 No: 242/A Merter / İstanbul